Hakkımızda

Değerli Evsahiplerimiz,

Saygıdeğer Yatırımcılarımız,

Yatırım dünyasında sahip olduğumuz toplam 26 yıllık tecrübenin ışığında, hepinizin bildiği gibi bugün The Altays olarak sizlere, İstanbul’da eşi benzeri olmayan özelliklerde son derece ekonomik şartlarda ve yatırım değeri en yüksek seviyede olan projemizi sunmakta olmanın büyük mutluluğunu yaşamaktayız.

Sizleri uzun yıllardır doğru projelerle, doğru zamanda ve doğru ekonomiyle buluşturmanın heyecanıyla, “Phantom Residence” ile kazançlı yatırımlarınıza bir kere daha liderlik ediyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

The Altays olarak, İstanbul’da onlarca projeyi bizzat yerinde teftiş ederek gerek yapı kalitesi, gerek fiyat politikası gerek konumu ve özellikleri ile satış sonrası hizmetleri arasındaki dengeyi analiz ettik. Değerlendirmelerimiz sonucunda size her türlü açıdan en üst seviyede yatırım değeri sunmakta olan “Phantom Residence”ı sahiplendik. Projemizin niteliklerini websayfamız üzerinde inceleyebilir ve finans modelinin detayları için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp: +90 532 059 30 49

Dünyada en fazla ülkede yatırımcıya sahip olmanın verdiği sorumluluk ve iş aşkı ile, Gayrimenkul alanında yatırım değeri yüksek ürün ve fikirleri, en makul maliyetlerde sizlerle buluşturup farklı yatırım fırsatlarını keşfetmenizi sağlamak için ar-ge çalışmalarımızı mesai saatlerimiz olmaksızın sürdürmekteyiz.best replica watch for sale

Ayrıca “Evinize Hoşgeldiniz” isimli televizyon programımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı sizlere teşekkür ediyor, birbirinden kıymetli ev sahiplerimizin ve yatırımcılarımızın röportajları ile sizleri buluşturma çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Uluslarası iletişim ve medya platformlarında evlerinize misafir olmaya devam etmek bizim için paha biçilemez bir tecrübe olmaya devam etmektedir.

Şu anda, tüm dünyada yatırımcıların ilgi odağı haline gelen Türkiye’de, çılgın devlet projeleri ile Dünya’nın gündeminde ilk sıralarda olmaya devam eden İstanbul’da, sizleri en özel yatırım fırsatları ile tanıştırmak ve buluşturmak The Altays ailesi olarak en temel hedefimizdir.

Bu vesileyle The Altays olarak, vizyonumuzun, misyonumuzun ve değerlerimizin altını çizmek isteriz : VİZYONUMUZ Yatırımcımızı memnun edecek her bireysel ve ticari planın dünya çapında mimarı olmak; MİSYONUMUZ The Altays’ın hayatına dokunduğu herkesin ihtiyacını anlayıp doğru çözümler üreterek, yaşam boyu sürecek memnuniyete dayalı dostluk kurmak; DEĞERLERİMİZ *Sevgi & Saygı, *Bağlılık & Sadakat, *”BİZ” olmak; *Özgürlük, *Liderlik. Biyografimizi okumak için, websitemizi ziyaret edebilirsiniz www.thealtays.com breitling replica

The Altays Ailesi olarak, sizleri en kısa sürede ofisimizde ağırlamayı bekliyor, sevgi & saygılarımızı sunuyoruz.replica watches for men

Sakine Altay & Mehmet Altay

Genel Müdür ve Kurucu Ortak